Версія для людей із вадами зору

Відбудеться підписання «Плану фінансового та операційного покращення» між КП «Київський метрополітен», КП «Київпастранс», ЄБРР та консалтинговими компаніями

12 квітня 2016 року, 16:01

Завтра, 13 квітня, о 10:00 відбудеться підписання «Плану фінансового та операційного покращення» і «Плану корпоративного розвитку»  між КП «Київський метрополітен», КП «Київпастранс», ЄБРР та консалтинговими компаніями «Делойт і Туш»  і ТОВ «Ернст енд Янг».

На заході також будуть присутні перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс та заступник голови КМДА Ілля Сагайдак.

 Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, 5-й поверх, каб. 514

Акредитація представників ЗМІ триває за телефонами: 202-74-61, 202-74-26, також на електронну адресу: uizdpi@gmail.com (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Довідково.

Грантовий фонд Європейського Союзу, розпорядником якого є Європейський Банк Реконструкції та Розвитку, у рамках Підтримки технічної допомоги для українських місцевих органів влади погодився надати кошти у сумі 5 352 тис. грн як грант для КП «Київський метрополітен». Ціль гранту – отримання консультаційних послуг щодо покращення фінансової та операційної діяльності комунального підприємства. Після здійснення процедури оцінки пропозицій консультантів, переговорів з переможцем (ТОВ «Ернст енд Янг») та погодження умов договору про надання консультаційних послуг було укладено Угоду про надання гранту від 2 березня 2016 року. Відповідно до технічного завдання, консультант повинен допомогти метрополітену в поліпшенні сервісу, екологічної ефективності, у визначенні і впровадженні необхідних корпоративних, фінансових та операційних поліпшень. Також буде розроблено і впроваджено план корпоративного розвитку.

Щодо КП «Київпастранс», то за рахунок гранту в сумі 200 тис. євро наданим Євросоюзом через ЄБРР, через процедуру відкритого тендеру було обрано міжнародну консалтингову компанію Deloitte.  10 лютого 2016 року було укладено відповідну Грантову угоду між ЄБРР та комунальним підприємством й відповідний Консалтинговий договір між ТОВ «Делойт і Туш». Загальна мета цього – розробка комплексу заходів направлених на покращення фінансового стану підприємства. 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua