Версія для людей із вадами зору

Відкрито касаційне провадження у справі щодо знищення садиби XIX століття на вул. Лабораторній, 9-Б

31 жовтня 2019 року, 12:58

На початку жовтня Верховний Суд відкрив касаційне провадження у справі про зняття статусу пам’ятки архітектури та містобудування місцевого значення з особняка на вул. Лабораторній, 9-Б. Про це повідомили в Департаменті охорони культурної спадщини, який виступає третьою стороною у справі на боці держави.

Відтак, раніше компанія «Скайпроджект» звернулася до Міністерства культури з позовом про зняття статусу пам’ятки з садиби. Раніше ТОВ «Скайпроджект» через Окружний адмінсуд м. Києва та Шостий апеляційний адміністративний суд м. Києва скасувало наказ Міністерства культури від 15.09.2010 706/16-10, яким будинок було занесено до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

Проте Міністерство культури звернулося з касаційною скаргою до Верховного Суду. Наразі судовий процес триває.

Забудовник хоче знести пам’ятку задля забудови ділянки.

ТОВ «Скайпроджект»: код ЄДРПОУ 40486379, кінцевий бенефіціар (згідно даних Єдиного державного реєстру) – Глимбовський Олександр Вацлович.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua