Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Відзавтра відновлять роботу вестибюлі станції метро «Академмістечко» та «Дарниця»

27 липня 2022 року, 19:40

Відзавтра, 28 липня, відновлять роботу вестибюлі двох станцій київського метрополітену, а саме: вестибюль №2 станції «Академмістечко» та вестибюль №1 станції «Дарниця». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Станції метро «Академмістечко» та «Дарниця» перейдуть у повноцінний графік роботи. Також у повному обсязі функціонують станції «Видубичі», «Лісова» та «Почайна», – розповів Микола Поворозник.

Він нагадав, що під час повітряної тривоги рух поїздів наземними ділянками призупиняється, а підземні станції як укриття працюють цілодобово.

З 23:00 до 05:00, коли триває комендантська година, під час повітряної тривоги прохід на станції для укриття забезпечують правоохоронці. Контакт поліції розміщено біля входу. Також для виклику чергового можна скористатися дзвоником біля вхідних дверей. Уночі працює той же вестибюль, що й у денну зміну.

Нагадаємо, що при вході в метрополітен як укриття, обов’язково мати документ-посвідчення особи.

Детальний графік руху поїздів та режим роботи станцій за посиланням: http://metro.kyiv.ua/node/103.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]