Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Аеропорт «Київ» ім. Сікорського відновив роботу»

17 червня 2020 року, 12:25

Міжнародний аеропорт «Київ» ім. Сікорського відновив роботу. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Хочу повідомити, що аеропорт «Київ» ім. Сікорського відновив роботу. Авіакомпанії отримали дозвіл Державіаслужби на здійснення міжнародних рейсів із аеропорту «Київ», – сказав мер.

Він зазначив, що місто не закривало аеропорт. Авіакомпанії не могли виконувати рейси через заборону на міжнародне авіасполучення.

«Ми розуміємо всю складність ситуації, розуміємо, що через вимушене призупинення перевезень пасажирів аеропорт несе великі збитки. Щомісяця підприємство втрачає майже 27 мільйонів гривень. Тому сьогодні є 3 варіанти вирішення проблем аеропорту «Київ», аби він зміг повноцінно відновити свою роботу», – зауважив мер Києва.

Так, перший варіант – скоротити витрати і звільнити частину співробітників. Але це, за словами Віталія Кличка, – найгірший варіант, який не вирішить проблем підприємства.

Другий варіант – збільшення доходів за допомогою встановлення мінімальних фіксованих ставок на авіа обслуговування і закріплення їх на законодавчому рівні. Це рішення має ухвалювати Кабінет Міністрів.

«А також третій варіант – необхідно здійснити розподіл пасажиропотоку в київському авіавузлі – між аеропортами «Бориспіль» і «Київ». Саме такий підхід, на думку фахівців, допоможе швидко відновити роботу авіагалузі після карантину. І це рішення також повинен затвердити уряд», – зазначив Віталій Кличко.

Він зауважив, що свої пропозиції місто вже передало до Кабінету Міністрів. І столична влада буде робити все, що від неї залежить, аби допомогти підприємству відновити повноцінну роботу.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]