Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «До 34-ої річниці Чорнобильської катастрофи соцдопомогу отримають понад 53 тисячі киян»

23 квітня 2020 року, 12:15

До річниці Чорнобильської катастрофи 53 тисячі киян отримають матеріальну соціальну допомогу. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Як ви знаєте, наближається річниця Чорнобильської катастрофи. Зазначу, що місто вчасно виплачує матеріальні допомоги окремим категоріям киян за програмою «Турбота. Назустріч киянам». Учора я підписав розпорядження про надання щорічної матеріальної допомоги з нагоди 34-ої річниці  Чорнобильської катастрофи. Одноразову адресну соціальну допомогу – від 300 до 600 гривень – отримають понад 53 тисячі киян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», – повідомив Віталій Кличко.

Також готується розпорядження про надання щорічної матеріальної допомоги з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

«Її отримають понад 78 тисяч ветеранів Другої світової, учасники Антитерористичної операції, воїни-інтернаціоналісти, учасники Революції Гідності та інші окремі категорії громадян. Виплати – від 400 до 800 гривень – розпочнуться вже на початку травня. Може, суми й не великі, але місто, як може, допомагає тим, кому сьогодні найскладніше. І загалом понад 140 тисяч киян отримають матеріальну підтримку», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]