Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: До Дня прапора та 30-річчя незалежності України на флагштоку найбільшого державного прапора встановили новий тризуб (+фото, відео)

16 серпня 2021 року, 12:55

До Дня прапора та 30-річчя незалежності України місто встановило новий тризуб на флагштоку найбільшого державного прапора. Про це мер Києва написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebok і опублікував відео відповідних робіт: демонтажу старого тризуба та встановлення нової конструкції.

«До Дня прапора та 30-річчя незалежності України встановили новий тризуб на флагштоку найбільшого державного прапора. Конструкція оновленого тризуба, що виготовили на одному зі столичних підприємств, – більш легка та оснащена поворотним механізмом», – повідомив Віталій Кличко.

Він нагадав, що меморіал з найбільшим флагштоком України спорудили за кошти меценатів і відкрили минулого року до Дня прапора. Висота флагштоку – близько 90 метрів, вага – 32 тонни. Розмір полотнища прапора – 16 на 24 метри.

Встановлення нового тризуба на флагштоку найбільшого державного прапора

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]