Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: До ліквідації пошкоджень після вчорашніх ракетних ударів були залучені понад тисяча працівників «Київводоканалу» та понад сто спеціалістів ДТЕК

01 листопада 2022 року, 13:34

До ліквідації пошкоджень внаслідок вчорашніх ракетних ударів були залучені понад тисяча працівників «Київводоканалу» та понад сто спеціалістів ДТЕК. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«До ліквідації пошкоджень внаслідок вчорашніх ракетних ударів були залучені понад тисяча працівників «Київводоканалу» та понад сто спеціалістів ДТЕК. А також – десятки одиниць спецтехніки. Водопостачання у домівки киян відновили. Повернули і світло. Але екстрені вимкнення енергетики застосовують. Тому споживачам, які зараз без світла, електропостачання відновлять після стабілізації енергосистеми, відповідно до вказівки диспетчера «Укренерго». Фахівці ДТЕК працюють, аби стабілізувати ситуацію», – написав Віталій Кличко.

Разом із тим, він закликав киян економити електроенергію, особливо в піковий ранковий та вечірній час.

«Це дуже важливо. Бо дефіцит в енергосистемі України – значний. Будьмо свідомими і згуртованими! Разом вистоїмо і переможемо!» – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]