Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко відзвітував про роботу міської влади: У 2020 в Києві оновили 100 км аварійних трубопроводів, а також замінили всі електрофільтри на заводі «Енергія»

17 грудня 2020 року, 11:57

У 2020 році столичні комунальники замінили понад 100 кілометрів аварійних тепломереж. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив, звітуючи про результати роботи міської влади в 2020 році.

«У 2020 році комунальне підприємство «Київтеплоенерго» замінило понад 100 км зношених мереж. Нові трубопроводи розраховані на експлуатацію в 40-50 років. Загалом за останні два роки у столиці замінили 230 км тепломереж на найбільш аварійних ділянках», – сказав Віталій Кличко.

Також він повідомив, що на Дніпровській водопровідній станції цього року збудували цех знезараження води діоксидом хлору. Ще 14 артезіанських насосних станцій перевели на знезараження води гіпохлоритом натрію.

«Таким чином, 40% води, що подається у домівки киян, очищають та знезаражують не рідким хлором, а за прогресивними європейськими технологіями», – зазначив мер столиці.

На сміттєспалювальному заводі «Енергія» у 2020 завершили програму ремонту всіх електрофільтрів. А також розпочали оснащення заводу сучасною системою хімічного очищення. Такі екологічні системи успішно працюють у багатьох європейських містах.

«Також у Києві вперше встановили два стаціонарних пости моніторингу повітря. Це – сучасне обладнання та програмне забезпечення для досліджень стану навколишнього середовища Києва. І місто вже отримує оперативні дані про якість повітря», – розповів Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]