Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Київ накопичує резерви харчів, ліків, товарів першої необхідності та отримує допомогу на оснащення й утримання тероборони міста

18 березня 2022 року, 17:32

У Києві продовжує працювати гуманітарний штаб міста, який накопичує резерви харчів, ліків, товарів першої необхідності та отримує й спрямовує допомогу на оснащення й утримання територіальної оборони столиці. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив мер Києва Віталій Кличко.

«Продовжує працювати гуманітарний штаб Києва. Столиця накопичує резерви харчів, ліків, товарів першої необхідності. А також допомагає найвразливішим категоріям киян — надає продукти і необхідні ліки. Я дякую іноземному бізнесу, який збирає кошти, присилає гуманітарні вантажі. Дякую вітчизняному бізнесу. Зокрема, і за внески на підтримку бійців тероборони», – написав Віталій Кличко.

Він також подякував представникам бізнесу за допомогу, яку вони надають для захисту і оборони столиці. Зокрема, компанія SCM Ріната Ахметова виділила 100 мільйонів гривень, які спрямовані на оснащення та утримання територіальної оборони Києва. Також Фонд Ріната Ахметова допомагає гуманітарному штабу столиці й наборами продуктів та медикаментів  для соціально незахищених киян.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]