Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Київ отримав від українських благодійників 3 міських автобуси, а від німецьких партнерів – ще 3 карети швидкоï допомоги (+фото)

21 серпня 2023 року, 13:10

Київ отримав від українських благодійників 3 міських автобуси Mercedes Citaro. Їх придбала компанія «Київпассервіс» і подарувала місту. А ще 3 карети швидкоï допомоги на базi Mercedes Sprinter українській столиці передало німецьке місто-партнер Гамбург. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Сьогодні Київ отримав від українських благодійників 3 міських автобуси Mercedes Citaro. Їх придбала в Німеччині компанія «Київпассервіс» і подарувала місту. Ці автобуси у гарному технічному стані й вже незабаром вийдуть на маршрути Києва. Також нещодавно від німецького міста-партнера Гамбург українська столиця отримала 3 карети швидкоï допомоги на базi Mercedes Sprinter. Ці автівки особливі тим, що мають потужні двигуни та спарені ззаду колеса. А також великий салон для транспортування хворих. Машини вже дооснащують відповідно до наших вимог. І незабаром вони заступлять на чергування у столиці», – написав Віталій Кличко.

Нагадаємо, загалом від початку широкомасштабної війни Київ залучив та отримав від європейських партнерів і благодійників в якості допомоги: 47 сучасних карет швидкої допомоги, 41 пожежний автомобіль та 82 міських автобуси.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]