Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Київ розпочав гідравлічні випробування мереж із початком послаблення обмежень»

13 травня 2020 року, 12:25

У Києві розпочали гідравлічні випробування мереж із дня початку запровадження послаблень обмежувальних умов. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«По-перше, хочу сказати, що насправді ми врахували ситуацію із карантином. Адже мали розпочати випробування мереж ще на початку квітня. Та, розуміючи, що багато людей перебувають вдома, ми відтермінували ці роботи на місяць. І розпочинаємо їх лише з часу запровадження послаблень. Коли велика частина людей уже повертається до роботи», – сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що гарячу воду відключають для проведення технологічних випробувань. Це необхідно для підготовки тепломереж до наступного опалювального сезону. Щоб увійти в нього без аварій і вчасно.

«Це не просто забаганка міста. Ми, як і інші українські міста, керуємось нормативними актами уряду, профільного міністерства. І не проводити випробувань не маємо права. Я розумію, що відсутність гарячої води – це дискомфорт і перепрошую у киян за це. Однак, іншого способу підготовки мереж немає. Прошу це зрозуміти», – наголосив Віталій Кличко.

Він також підкреслив, що працівники комунального підприємства «Київтеплоенерго» максимально оперативно та якісно виконуватимуть усі необхідні роботи.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua