Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Київ та Брюссель стали містами-побратимами (+фото)

16 листопада 2023 року, 15:14

Сьогодні на Інвестиційному форумі міста Києва, який відбувається в Брюсселі, мер Києва Віталій Кличко підписав із мером Брюсселя Філіпом Клозом угоду про співпрацю двох столиць. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Київ та Брюссель тепер міста-побратими. Сьогодні на Київському інвестиційному форумі, який відбувається в Брюсселі, ми з Філіпом Клозом підписали угоду про співпрацю наших міст. Для відновлення і розвитку української столиці дуже потрібна міжнародна підтримка. Брюссельська платформа, яку минулого року створили європейські міста задля допомоги Києву, вже дала старт активним процесам у важливих для Києва проєктах. Зокрема, зі створення сучасного реабілітаційного центру для військових, оснащення відділень медзакладів столиці, облаштування лабораторії з виробництва інноваційних біомедичних продуктів, соціальної підтримки. Сьогодні ми співпрацюємо з європейськими муніципалітетами, які комунікують із місцевими бізнесами, шукають можливості для реалізації пріоритетних для нас проєктів. Зокрема, медицини, енергетичної та екологічної безпеки, освіти, комунальної сфери, проєктів з оновлення громадського транспорту. Відносини Києва та Брюсселя є прикладом ефективної співпраці міст, яку ми продовжимо розвивати», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]