Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Київрада надала гарантії ЄБРР для отримання Києвом кредиту на нові вагони метро

23 лютого 2021 року, 16:37

Київрада надала місцеві гарантії Європейському банку реконструкції та розвитку для отримання Києвом кредиту на нові вагони метро. Підтримали таке рішення 82 депутати.

«Ми ухвалили рішення про надання місцевих гарантій Європейському банку реконструкції та розвитку для закупівлі нових вагонів метро. Банк виділив 50 млн євро на закупівлю Києвом вагонів», – сказав мер Києва Віталій Кличко.

Планується, що вже в п’ятницю місто підпише кредитний договір та цього року укладе контракт на придбання нових вагонів для столичного метро. Місто отримає розстрочку платежу на 12 років.

«Сьогоднішнє рішення дозволить нам до кінця березня завершити підготовку до підписання пакету документів, що надасть можливість столичному метрополітену розпочати процедури закупівлі вагонів», – додав мер Києва.

Нагадаємо, сьогодні парк київського метрополітену складає 800 вагонів. Близько 100 з них – у критичному стані і потребують оновлення в найближчі 3-4 роки.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]