Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Київрада виділила додатково 150 млн грн, щоб столиця продовжила закупівлю генераторів, палива та іншого необхідного для проходження складної зими

08 грудня 2022 року, 15:51

Депутати Київради схвалили зміни до бюджету на 2022 рік та збільшили статутні фонди підприємств із обслуговування житлового фонду на 150 млн грн. Аби ті змогли закупити додаткові генератори, паливо та інші необхідні витратні матеріали, щоб підготуватися на випадок можливої надзвичайної ситуації. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив після засідання Київської міської ради.

«Сьогодні ми з вами робимо все, щоб Київ без великих потрясінь пережив цю найскладнішу зиму. Ми виділили кошти і здійснили необхідні роботи для підготовки до опалювального сезону. На закупівлю генераторів, запасів палива, на транспортне забезпечення, на підтримку наших захисників та підтримку соціально вразливих категорій киян. Виділили кошти на оборону столиці. Ми продовжуємо залучати допомогу від наших іноземних партнерів. Робимо все, що можемо в цих умовах. Цілодобово працюють комунальники, енергетики, всі, хто забезпечує життєдіяльність міста. Та ворог – підступний і жорстокий. І продовжує атаки на об’єкти критичної інфраструктури України. Щоб залишити нас без тепла, світла та води взимку. Ми готуємося до різних варіантів розвитку подій. – Облаштовуємо пункти обігріву, закуповуємо та залучаємо в якості допомоги генератори, обладнання. Перш за все, для об’єктів критичної інфраструктури. І сьогодні виділили додаткових 150 млн грн на це. Та ви ж розумієте, що все місто, абсолютно всі будівлі не заживиш від генераторів. Тому й говоримо, що маємо бути готові, в разі масованих ударів, до різних сценаріїв”, – додав він.

Мер Києва подякував усім благодійникам та іноземним партнерам, хто допомагає, а також усім депутатам, які теж залучають допомогу для міста. – І генератори, і гуманітарну та іншу допомогу.

«Тільки разом, тільки спільними зусиллями ми подолаємо ці виклики, вистоїмо і переможемо!» – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]