Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Київрада відзначила нагородами бійців 411-го батальйону авіаційних комплексів, а також волонтерів та громадських діячів

30 травня 2024 року, 12:11

Мер Києва Віталій Кличко на початку сьогоднішнього засідання Київради вручив відзнаки від столиці військовим, волонтерам та громадським діячам.

8 медалей «Честь. Слава. Держава» отримали бійці 411-го окремого батальйону безпілотних авіаційних комплексів, які тримають оборону на Донбасі, Запорізькому і Херсонському напрямках, та один київський волонтер. Ще 7 волонтерів та громадських діячів відзначені нагрудним знаком «За сприяння обороні Києва».

«Дякую кожному з вас за мужність та відвагу, за справжній патріотизм і любов до своєї землі. Разом ми вистоїмо і переможемо! Слава Україні та її Героям!» – наголосив Віталій Кличко.

Памʼять загиблих Захисників України депутати Київради вшанували хвилиною мовчання.

Вручення відзнак від столиці військовим, волонтерам і громадським діячам (фото – КМДА, Любов Голуб’ятнікова)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]