Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Коронавірус виявили у директора однієї зі столичних шкіл»

05 червня 2020 року, 12:14

Захворювання на коронавірус виявили в директора столичної школи № 197. Держпродспоживслужба встановлює коло контактних осіб. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Учора до Департаменту освіти надійшла інформація про підтверджений випадок захворювання на коронавірус у директора столичної школи № 197. Директора госпіталізували до лікарні», – повідомив Віталій Кличко.

Він зазначив, що в школі працюють понад 120 вчителів, керівників гуртків та технічних працівників. А напередодні директор школи № 197 відвідувала районне управління освіти. А також спілкувалася з керівниками шістьох інших шкіл.

«Три школи, що очолюють директори, які контактували із хворою, є місцями проведення зовнішнього незалежного оцінювання з кількох предметів кожна. Представники Держпродспоживслужби перевіряють навчальні заклади та управління освіти для встановлення кола контактних осіб. Усі, хто мав контакт із хворою, мають перебувати на самоізоляції», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]