Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Ми підготували проект Меморандуму, де визначений план вирішення проблем ошуканих вкладників «Аркади»

27 січня 2021 року, 12:28

КМДА підготувала проект Меморандуму, де визначений план вирішення проблем ошуканих вкладників «Аркади». Про це він заявив під час онлайн-брифінгу, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Ми підготували проект Меморандуму, який КМДА напрацювала за участю представників інвесторів «Аркади» та компанії, що взялася добудувати оселі ошуканих вкладників (ТОВ «Столиця груп») і вже відправили документ усім зацікавленим сторонам, що теж мають його підписати. Зокрема – МВС, Нацбанку, СБУ та Фонду гарантування вкладів», – сказав мер столиці.

Він підкреслив, що тепер всі сторони мають ухвалити цей спільний алгоритм, аби розпочати процес реалізації домовленостей.

«Зазначу, що в Меморандумі визначений покроковий план дій. Щоб інвестори отримали житло, в будівництво якого вклали свої кошти», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]