Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Ми розпочинаємо капітальний ремонт доріг історичної частини міста – старого Подолу» (+фото)

13 березня 2020 року, 13:43

У Києві розпочали капітальний ремонт доріг на вулицях історичної частини міста в Подільському районі. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час перевірки робіт з оновлення вулиці Покровської. За його словами, востаннє цю вулицю ремонтували більше 30 років тому.

«На цій вулиці вже переклали всі комунікації. І сьогодні триває процес заливки бетонної подушки, на яку зверху вкладуть масивну брущатку. Ремонтуючи старовинні вулиці, ми відмовлятимемося від асфальту. Бо хочемо повернути цим вулицям їх історичний вигляд. Наприклад, вулиця Покровська – одна з найстаріших у Києві. Перші спогади про неї датовані 15 століттям. Тоді вона носила назву Гнила. А на плані міста 1803-го року позначена вже як Різдвяна. Старовинні вулиці нашого міста мають бути привабливими для туристів. І, я впевнений, кияни також будуть задоволені», – підкреслив мер столиці.

Він зазначив, що вулицю Покровську повністю оновлять до кінця травня цього року. Після цього ремонт розпочнуть ще на кількох вулицях старого Подолу. При цьому, і бруківка, і тротуари будуть виконані в одному стилі. Також планують оновити систему вуличного освітлення.

Віталій Кличко вкотре закликав Фонд держмайна передати в комунальну власність Гостинний двір.

«Ця будівля повинна стати прикрасою Подолу та Контрактової площі. Ми вже кілька років чекаємо передачі Гостинного двору громаді міста, аби розпочати там капітальний ремонт. А тим часом будівля руйнується, і ми можемо втратити цю архітектурну пам’ятку», – заявив Віталій Кличко.

Мер столиці також зазначив, що цього року підприємство «Київавтодор» розпочало дорожньо-будівельний сезон набагато раніше.

«Я поставив перед «Київавтодором» амбітні плани. Уже найближчим часом киянам та гостям столиці презентують капітально відремонтовану вулицю Туполєва. Повністю оновлять і проспекти Героїв Сталінграда та Броварський. Завершать ремонт проспекту Степана Бандери та ще багато інших інфраструктурних об’єктів, якими щодня користуються сотні тисяч людей», – підкреслив Віталій Кличко.

Перевірка робіт з оновлення вулиці Покровської

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]