Версія для людей із вадами зору

Київ веде перемовини з міжнародними фінансовими установами щодо побудови трамвайної лінії від вул. Старовокзальної до ст. метро «Палац спорту»

13 березня 2020 року, 13:58

Київ веде перемовини з міжнародними фінансовими установами щодо побудови нової трамвайної лінії від вулиці Старовокзальної до станції метро «Палац спорту» із заїздом на Вокзальну площу. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

За його словами, наразі видане розпорядженні КМДА № 431 з метою відпрацювання техніко-економічного обґрунтування будівництва трамвайної лінії.

«Трамвайна лінія буде включена в комплексну схему транспорту Києва, що є частиною нового генерального плану столиці. Запуск нової трамвайної лінії розвантажить червону гілку і пересадочні вузли метро, скоротить час поїздок до центру міста, оптимізує і зменшить навантаження на транспортні маршрути, а також забезпечить більш комфортне перевезення пасажирів», – зазначив Олександр Густєлєв.

Зокрема, планують побудувати трамвайні колії із використанням сучасних технологій, що знизить експлуатаційні витрати, шумоутворення і вібрацію. Планується реконструювати контактну мережу, встановити пристрої моніторингу GPS на трамваях тощо.

На зупинках електротранспорту мають з’явитися інтерактивні інформаційні табло. Тож пасажири у режимі онлайн зможуть отримувати інформацію щодо прибуття трамваїв. Мають намір облаштувати нові посадочні павільйони.

Замовником робіт визначено комунальне підприємство «Київпастранс», яке протягом 2020-2021 років має забезпечити розробку, експертизу та затвердження проєктної документації. Тож, безпосередньо будівництво розпочнеться не раніше, ніж у 2021 році.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua