Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Ми використовуємо найкращий європейський досвід та залучаємо провідних фахівців, аби київський зоопарк відповідав світовим стандартам»

15 червня 2016 року, 22:32

Столична влада використовує найкращий європейський досвід та залучає провідних фахівців та експертів, аби київський зоопарк відповідав найвищим світовим стандартам. Про це в інтерв’ю телеканалу «Київ» заявив Київський міський голова Віталій Кличко.

«Київський зоопарк – одне з улюблених місць відпочинку киян та гостей столиці. Однак, сьогодні він не в повній мірі відповідає усім необхідним критеріям. Якщо відвідувачі зоопарку відчувають співчуття та жалість до тварин – це поганий зоопарк. У нас, звичайно, не все так погано, але ми повинні зробити так, аби київський зоопарк відповідав найвищим стандартам, і ми це завдання виконаємо», – наголосив мер столиці.

Міський голова підкреслив, що півтора роки тому київський зоопарк був збитковим – борги підприємства сягали понад 10 млн грн. 

«З того часу нам вдалося не тільки закрити борги, а й отримати прибуток. Тепер ми будемо вкладати кошти у розвиток зоопарку. І кожен з відвідувачів зможе отримати задоволення від відпочинку у оновленому зоопарку», – зауважив Віталій Кличко.

Мер Києва додав, що зараз завершується робота над концепцією розвитку київського зоопарку і роботи з його оновлення розпочнуться вже цього року.

«Ми використовуємо найкращий досвід та залучаємо провідних європейських фахівців та експертів, аби оновити київський зоопарк. За 2-3 роки ми повністю його змінимо, і він буде не гіршим, ніж зоопарки Відня, Берліна чи Нью-Йорка», – сказав Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]