Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Перевищення надходжень до бюджету дає змогу збільшити кількість доріг, які капітально відремонтують у столиці»

15 червня 2016 року, 22:27

Перевищення прогнозованих надходжень до бюджету Києва дасть змогу відремонтувати дороги на більшій кількості вулиць столиці ніж було заплановано. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в інтерв'ю телеканалу «Київ».

«Усі надходження до бюджету ми інвестуємо в розвиток інфраструктури міста, щоб кожен киянин бачив, що місто змінюється на краще», – сказав Віталій Кличко.

Він нагадав, що на початок року був запланований капітальний ремонт доріг на 44 вулицях, а сьогодні ця кількість збільшилася до 51 вулиці. Він також зазначив, що частина доріг вже відремонтовані.

«Зараз почали ремонт на проспекті Перемоги. Дорожнє покриття буде повністю відремонтоване. Я одразу перепрошую за незручності, бо певний час будуть складнощі з проїздом. Але цього, на жаль, уникнути неможливо», – сказав Віталій Кличко.

Він додав, що відремонтовані дороги будуть відповідати європейським стандартам, а за гарантіями, які надаються, 10 років їх не треба буде ремонтувати.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]