Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Минулого тижня вогнеборці 112 разів виїжджали на гасіння підпалів сухої трави»

03 квітня 2020 року, 12:20

У період з 23 до 31 березня столичні вогнеборці 112 разів виїжджали на гасіння підпалів сухої трави. Вогнем було охоплено сумарно понад 27 гектарів. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«І в усіх випадках причиною загоряння був людський фактор. Деякі люди продовжують нехтувати всіма правилами. І від таких дій страждають інші. Весна цього року – рання і дуже суха. Тому ми спостерігаємо велику кількість підпалів сухої трави. Я звертаюсь до киян – не паліть траву! Не паліть листя! Якщо ви стали свідками таких дій – негайно зверніться до поліції», – наголосив Віталій Кличко.

Мер столиці нагадав, що розведення багать у лісах і парках заборонене чинним законодавством. Адміністративна відповідальність за такі дії передбачає штраф.

«Також  нагадаю про суворі обмеження щодо відпочинку в міських парках, щодо відвідування дитячих та спортивних майданчиків. Залишайтеся вдома! Цей заклик – заради вашого здоров’я і вашої безпеки!» – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua