Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: На Дарницькій ТЕЦ до кінця року введуть в експлуатацію ще один новий фільтр газоочистки

20 жовтня 2020 року, 12:23

На Дарницькій ТЕЦ до кінця року введуть в експлуатацію ще один, вже другий, фільтр газоочистки. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання від ЗМІ.

Віталій Кличко зазначив, що Дарницька ТЕЦ – одна з найстаріших у столиці. Першу чергу станції ввели в експлуатацію понад 60 років тому. Основним паливом для станції є вугілля. Постачає вона тепло і гарячу воду в понад 8 відсотків будівель столиці.

«Дарницька ТЕЦ є приватною. Її власник – ТОВ «Євро-Реконструкція». У 2018 році міська влада спільно з цим підприємством розпочала втілення плану підвищення екологічності станції. Розпочали, зокрема, комплексну реконструкцію газоочисного обладнання котлів станції, що передбачає будівництво п’яти сучасних електрофільтрів. Наприкінці 2018-го в експлуатацію ввели перший електрофільтр. Це вже дало можливість знизити викиди пилу в середньому на 20-25 відсотків. Сьогодні на підприємстві будують другий електрофільтр. До кінця року його введуть в експлуатацію», – повідомив Віталій Кличко.

Також розробляється проектна документація на будівництво наступних електрофільтрів. Усі роботи здійснюють за кошти інвестиційної програми підприємства.

На ТЕЦ планують скоротити рівень викидів, встановивши системи сіркоочистки та азотоочистки.

«У результаті реалізації всіх етапів програми реконструкції Дарницька ТЕЦ досягне європейського рівня викидів», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua