Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко підписав меморандум про співпрацю між Києвом і Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) у формуванні енергостійкості української столиці

05 липня 2024 року, 14:53

Мер столиці Віталій Кличко разом із директором Проєкту «Реформування сектору централізованого теплопостачання в Україні (ReWarm)» Вінфрідом Даммом підписали меморандум про співпрацю між Київською міською радою та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ). Ця співпраця є продовженням ефективного партнерства Києва з Урядом Німеччини в напрямі, який сьогодні є критично важливим для української столиці, – модернізації системи централізованого теплопостачання.

«Нагадаю, що в травні Київ затвердив концепцію «Енергетичне відновлення: шлях до розподільної когенерації». Це великий комплекс заходів. Зокрема, плануємо зробити виробництво тепла та електроенергії локальним і розподіленим у різних районах міста. Ми говоримо про енергетичну децентралізацію! У столиці з’являться нові мініТЕЦ малої і середньої потужності з можливістю використання різних видів палива. Концепція дозволить підвищити стійкість, ефективність та автономність енергозабезпечення столиці, що є критично необхідним як в умовах війни, так і після її завершення», – наголосив Віталій Кличко.

Мер Києва подякував німецьким партнерам за готовність і надалі підтримувати українську столицю та її мешканців. Допомагати українцям вистояти та стати енергетично незалежними.

Нагадаємо, що сьогодні столиця активно готується до складної зими – триває відновлення пошкоджених енергетичних об’єктів, впроваджують програми енергетичної стійкості багатоповерхових будинків, облаштовують пункти обігріву.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]