Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко на Мюнхенській конференції з безпеки: Наші партнери повинні діяти більш рішуче і активно. Членство України в НАТО – єдина надійна гарантія безпеки

16 лютого 2024 року, 16:07

Мер Києва Віталій Кличко розпочав роботу на Мюнхенській конференції з безпеки. Зокрема, він узяв участь у Трансатлантичному форумі CSU. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Розпочав роботу на Мюнхенській конференції з безпеки. Зокрема, взяв участь у Трансатлантичному форумі CSU. Подальшу допомогу Україні і необхідні зусилля країн ЄС та США обговорювали з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, головою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн, премʼєром Баварії Маркусом Зьодером, президентом Міжнародного республіканського інституту (IRI) Деном Салліваном. Ключове: нова архітектура європейської безпеки неможлива сьогодні без України. І наші партнери це розуміють. Але переконаний, діяти в цій ситуації вони повинні рішучіше і активніше. І наголошуватиму на всіх зустрічах у Мюнхені, що критично важливо розпочати процес вступу України до НАТО. Поставити його на стабільні «рейки». Це буде потужним сигналом для українського суспільства та застереженням для путіна. Для України членство в НАТО – єдина надійна гарантія безпеки», – наголосив Віталій Кличко.

Також він зустрівся з виконавчим директором Development Finance Corporation Скотом Натаном (DFC – корпорація США з фінансування міжнародного розвитку, яка є агентством федерального уряду Сполучених Штатів). Йшлося про допомогу Києву та Україні у відновленні та у втіленні важливих проєктів.

Віталій Кличко та його брат Володимир, зокрема, взяли участь в офіційному відкритті Форуму. А також відвідають церемонію нагородження цьогорічних лауреатів премією фонду Джона Маккейна.

Зустрінуться з делегацією сенаторів США, Головою ХДС у Бундестазі – Александром Добріндтом, Європейським комісаром з питань бюджету Йоханнесом Ханом, спецпредставником Держдепу США з питань субнаціональної дипломатії Ніною Хачіган, спецпредставником США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер та іншими політиками й діячами, які сьогодні підтримують Україну та мають вплив на розширення військової та економічної допомоги нашій країні.

Виступить мер Києва спікером і на панелі, організованій Інститутом Маккейна та присвяченій Україні й викликам, що можуть постати перед світом у випадку поширення російської агресії на інші країни. Також Віталій Кличко разом з американськими сенаторами та спецпредставником Держдепу США з питань субнаціональної дипломатії Ніною Хачіган візьме участь у дискусії «Роль субнаціональної дипломатії у міжнародній безпеці».

Очікується, що у цьогорічній 60-й Мюнхенській безпековій конференції візьме участь рекордна кількість глав держав та урядів. А також – представників громадянського суспільства та великого бізнесу з різних країн світу.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]