Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «На сьогодні дві столичних школи перевели на дистанційне навчання через захворювання вчителів»

04 вересня 2020 року, 12:17

Дві столичних школи переведені на дистанційне навчання через захворювання вчителів. Ще в 11 школах на дистанційне навчання відправили загалом 20 класів. Там виявили інфікованих учнів. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції.

«На сьогодні дві столичних школи переведені на дистанційне навчання через захворювання вчителів. Ще в 11 школах на дистанційне навчання відправили загалом 20 класів. Через захворювання учнів на коронавірус. Також тимчасово закрили на карантин 4 дитячих садочки. По одному в Деснянському, Печерському, Оболонському та в Дніпровському районах. Я знову звертаюся до батьків: якщо зранку ви бачите у дитини симптоми ГРВІ – не ведіть її в садочок чи школу! Будьте уважними до здоров’я своїх дітей та безпеки інших дітлахів!» – наголосив Віталій Кличко.

Він підкреслив, що місто робить все, щоб не допустити спалахів хвороби в начальних закладах. Так, всі муніципальні заклади освіти отримали необхідні дезінфікуючі засоби та засоби індивідуального захисту.

Усі школи працюють за чітким регламентом. І мають також інструкції на випадок виявлення хворого на коронавірус.

Учням та педагогам щоранку, перед заняттями, вимірюють температуру. А класи на перервах провітрюють.

«Більше того, задля посилення протиепідемічної безпеки місто збільшило фінансування витрат на закупівлю необхідних засобів для шкіл. До 40 мільйонів гривень. Спочатку, як я говорив, на ці заходи спрямували 30 мільйонів», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua