Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: Незважаючи на спроби дестабілізувати ситуацію в Києві, ми продовжуємо працювати і надалі розвивати та змінювати нашу столицю

27 травня 2021 року, 11:15

Незважаючи на спроби дестабілізувати ситуацію в Києві, міська влада продовжує працювати і надалі розвивати та змінювати столицю. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на початку засідання Київради.

«Сьогодні ми повинні ухвалити важливі для міста та киян рішення, які стосуються й оновлення інфраструктури столиці, і екології, і оновлення рухомого складу громадського транспорту. Бо навіть в умовах, коли намагаються дестабілізувати ситуацію в місті, коли заважають ключовим комунальним підприємствам і структурним підрозділам нормально працювати, нам треба і надалі розвивати та змінювати нашу столицю. І ми все для цього робимо. Ми не зупиняємо втілення проектів, що розпочали. Продовжуємо ремонт доріг, будівництво та реконструкцію дитячих садків і шкіл, оновлення зон відпочинку в столиці», – сказав Віталій Кличко.

Він зауважив, що вчора, наприклад, відкрили новозбудований гарний і сучасний дитячий садок на Троєщині – стандарт того, якими мають бути дитсадки в Києві.

До 1 вересня планують відкрити нову школу в Солом’янському районі. Завершити реконструкцію ще в кількох навчальних закладах.

«До Дня Києва презентуємо першу чергу оновленої Пейзажної Алеї. Я там щодня буваю, перевіряю – дуже гарний буде об’єкт. На початку літа відкриємо після реконструкції ще кілька столичних парків. Продовжуємо будівництво метро на Виноградар і Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Тобто ми не зупиняємося! Хоч і пандемія, і політичні ігри вносять, на жаль, корективи в терміни втілення деяких планів. Хочу сказати одне: хаос, який намагаються посіяти в столиці, утиски місцевого самоврядування, не підуть на користь ні Києву, ні Україні загалом! Ми з вами повинні показувати приклад ефективної роботи – заради розвитку нашого міста, заради комфорту киян, які нас обрали», – підкреслив Віталій Кличко.

Так, зокрема, на засіданні мають розглянути затвердження комплексної програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури, затвердження природоохоронних заходів у столиці, що будуть фінансуватися з міського фонду охорони навколишнього середовища.

А також – затвердити кредитний та договір гарантій ЄБРР для придбання столичним метрополітеном нових вагонів метро.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua