Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко оприлюднив відео про те, як створюють скульптуру Архистратига Михаїла, що стане частиною нового фонтану (+ фото, відео)

04 липня 2020 року, 13:30

Мер Києва Віталій Кличко оприлюднив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook відео про те, як виготовляють скульптуру Архистратига Михаїла, що стане частиною нового фонтану на Володимирській гірці.

«Друзі! Про приємне і красиве. Скульптори вже розпочали фінальний етап робіт із виготовлення скульптури Архистратига Михаїла, що стане частиною нового фонтану на Володимирській гірці. Днями створили 3D-модель скульптури зі спеціального «пластиліну» та почали її сканувати. Далі скульптуру будуть частинами виливати з бронзи та з’єднувати їх. А от основа композиції вже готова», – зазначив у дописі до відео Віталій Кличко. 

За його словами, встановлять новий фонтан у верхній частині парку «Володимирська гірка», за Михайлівським Золотоверхим собором. Проект був схвалений консультативною радою з питань охорони культурної спадщини при Департаменті охорони культурної спадщини КМДА.

«Зазначу, що проект – меценатський. Його замовником виступає комунальне підприємство «Спецжитлофонд». А з меценатською ініціативою долучитися до створення скульптурної композиції фонтану до міської  влади звернулася компанія «Лобортас». Фонтан зі скульптурою Архистратига стане вже другим фонтаном із передбачених проектом реконструкції парку «Володимирська гірка». Перший встановили при виході з парку на пішохідно-велосипедний міст. Архистратиг Михаїл є покровителем Києва. Переконаний, новий гарний фонтан із його скульптурою стане ще одним своєрідним оберегом нашого міста і ще одним магнітом для киян і гостей столиці», – зазначив Віталій Кличко.

 

 

 

 

Виготовлення скульптури Архистратига Михаїла як частини нового фонтану на Володимирській гірці

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]