Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко передав Київському територіальному центру соціального обслуговування 11 нових спецавто для перевезення людей з інвалідністю (+фото)

31 липня 2023 року, 12:37

Мер Києва Віталій Кличко передав Київському міському територіальному центру соціального обслуговування 11 нових спеціалізованих автомобілів для перевезення людей з інвалідністю. Автівки закупили за кошти міського бюджету.

«Востаннє автопарк Київського міського територіального центру соціального обслуговування оновлювали у 2016 році. Досі у відділенні працювало 25 автомобілів. Вони щодня здійснюють близько 200 перевезень. 5 старих авто мають списати, оскільки вони вже не підлягають ремонту. Цього року за кошти міського бюджету закупили цій установі 11 нових спеціалізованих автомобілів. Вони оснащені всіма необхідними механізмами та спеціальними місцями для комфортного перевезення людей з інвалідністю. Є сучасні підйомники та пандуси», – сказав Віталій Кличко.

Мер столиці зазначив, що всього на обліку у відділенні надання транспортних послуг перебуває 1 400 киян з інвалідністю. У місті на липень цього року зареєстровані 162 тисячі людей з інвалідністю. Із них: І група інвалідності – більше 12 тисяч людей; ІІ група інвалідності – понад 74 тисячі; дітей з інвалідністю – майже 14 тисяч.

«Потреба у спеціалізованих автомобілях для перевезення тих, кому необхідна ця послуга, постійно зростає. На жаль, кількість осіб з інвалідністю та людей, нездатних самостійно пересуватися містом через захворювання опорно-рухового апарату, за минулий рік значно зросла. Зокрема й через збільшення кількості військовослужбовців, які отримали інвалідність унаслідок поранень, контузій, одержаних під час захисту України», – наголосив Віталій Кличко.

У Центрі соціального обслуговування діє єдине в місті транспортне відділення, яке надає послуги з перевезення людям з інвалідністю на регулярній основі. Воно функціонує з 1999 року. Минулого року здійснили майже 27 тисяч перевезень.

Транспортне відділення надає послуги в межах Києва: до лікувально-профілактичних, санаторно-оздоровчих, реабілітаційних та навчальних закладів, протезно-ортопедичних закладів та майстерень; на соціальні, культурно-масові та спортивні заходи; до структурних підрозділів органів виконавчої влади та місцевих органів самоврядування тощо.

Соціальна транспортна послуга для дітей та осіб з інвалідністю «Соціальне таксі» надається в Києві вже протягом 3-х років. За весь час здійснено понад 17 тисяч перевезень інклюзивним таксі.

Щоб скористатись послугами транспортного відділення, потрібно звернутися до Київського міського територіального центру соціального обслуговування. Відділення надання транспортних послуг: тел. 044-450-83-47.

Передача Київському територіальному центру соціального обслуговування 11 нових спецавто для перевезення людей з інвалідністю (фото – КМДА, Олексій Самсонов)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]