Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко подякував столичним правоохоронцям, які оперативно затримали вандала, що пошкодив 2 скла на пішохідно-велосипедному мосту

30 липня 2021 року, 17:59

Мер Києва Віталій Кличко подякував столичним правоохоронцям, які оперативно затримали вандала, що пошкодив 2 скла на пішохідно-велосипедному мосту.

«Хочу подякувати столичним поліцейським, які оперативно затримали вандала, що позаминулої ночі пошкодив 2 інформаційно-макетних скла на пішохідно-велосипедному мосту. Ним виявився гість із Луцька, який, за його словами, «вирішив випробувати скло на міцність», – написав Віталій Кличко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

За його словами, швидко встановити особу вандала вдалося завдяки камерам відеоспостереження, які встановлюють в Києві в рамках програми «Безпечне місто».

«Столиця завжди радо приймає гостей, але розраховує, що вони будуть ставитися до нашого міста з любов’ю і повагою. Так, як і ті, хто живе в Києві, хто створює нові гарні об’єкти, хто береже історію і сучасність української столиці. Ми продовжимо робити Київ ще гарнішим і привабливішим! А ті, хто ризикне порушувати закон і паплюжити об’єкти міста, повинні розуміти, їх знайдуть і притягнуть до відповідальності!» – наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, вчора зранку під час щоденних робіт із санітарного утримання пішохідно-велосипедного мосту працівники КП «Київавтошляхміст» виявили 2 пошкоджених інформаційно-макетних скла, на яких розміщена інформація про технічні характеристики скла. Йдеться про інформаційно-макетне скло, яке встановлене не на мостовому полотні і не є конструктивними частинами мосту.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]