Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко подякував відповідальному бізнесу за благодійну допомогу в боротьбі з розповсюдженням коронавірусу

25 березня 2020 року, 12:16

Мер Києва Віталій Кличко подякував соціально відповідальному бізнесу за допомогу, яку підприємці надають міській владі в боротьбі з розповсюдженням коронавірусу в столиці. Про це Віталій Кличко сказав під час онлайн прес-конференції.

«Я ще раз хочу подякувати відповідальному бізнесу за благодійну допомогу. Харчами й обідами для незахищених, медичними масками, коштами. Сьогодні відзначу власників готелів. Це кілька компаній, що нададуть номери столичним лікарям. Аби між змінами медики могли переночувати, відпочити, харчуватися. Вони – в основній групі ризику, оскільки на передовій боротьби з коронавірусом. А в усіх медпрацівників сім’ї, діти. І їх не можна наражати на небезпеку», – наголосив Кличко.

Також він окремо звернувся до журналістів із проханням не заважати роботі лікарів, яким і так сьогодні складно.

«Хочу окремо звернутися до киян, до деяких журналістів! Не кошмарте лікарів! Не вривайтеся в лікарні заради відео і лайків у Фейсбуці! Це аморально! Дайте медикам працювати! Бо хто нас потім рятуватиме?!» – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua