Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Погіршення якості повітря у столиці пов’язане з продовженням ліквідації пожеж в Київській області

10 травня 2022 року, 10:40

Погіршення якості повітря у столиці пов’язане з продовженням ліквідації пожеж у Київській області. Зокрема, тліють торф’яники в Бучанському районі. Також локалізували осередки лісових пожеж біля кількох сіл Бучанського району. Про це мер Києва Віталій Кличко написав у своєму Telegram-каналі.

«У Києві сьогодні зранку спостерігається погіршення якості повітря. Зокрема, у Святошинському, Оболонському та Подільському районах. Це пов’язане з тим, що продовжується ліквідація пожеж в екосистемах Київської області. Зокрема, тліють торф’яники у Бучанському районі. Також локалізували осередки лісових пожеж біля кількох сіл Бучанського району. Там зараз тліє трав’яний настил», – написав Віталій Кличко.

Він зазначив, що до гасіння пожеж у лісах на територіях, що перебували в тимчасовій окупації, ДСНС залучає також піротехніків. Щоб обстежити під’їзні шляхи для роботи пожежно-рятувальних служб.

«Я звертаюся до киян: якщо ви бачите задимленість у вашому районі, відчуваєте запах гарі, – щільно зачиняйте вікна в помешканнях та без потреби не перебувайте на вулиці», – наголосив Віталій Кличко.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]