Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко показав, як демонтували радянську скульптуру двох робітників – символ возз’єднання України та росії (+відео)

26 квітня 2022 року, 20:31

Радянську скульптуру двох робітників – символ возз’єднання України та росії – демонтували. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Не без зусиль, але радянську скульптуру двох робітників (символ возз’єднання України та росії) під вечір таки демонтували. Не обійшлося і без символізму – спочатку відпала голова у російського робітника, коли скульптуру намагалися підійняти. Потім намагалися спиляти постамент, на якій були встановлені постаті. Теж виявилося непросто. Але фахівці знайшли вихід – спиляли основу самого пам’ятника. Буквально, викорінили і зняли скульптуру!  Так ми повинні вирвати і вигнати ворога і російського окупанта з нашої землі! Слава Україні!» – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]