Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко показав, як Київський зоопарк готується пережити складну зиму. Незламний Тоні вже має пункт обігріву (+фото, відео)

15 грудня 2022 року, 17:16

Мер Києва Віталій Кличко показав, як працівники Київського зоопарку готують умови для зимування мешканців Київзоо. Зокрема, налагодили роботу котельні, закупили генератори і буржуйки. Відео із зоопарку Віталій Кличко опублікував у своєму Telegram-каналі.

«Ця зима – велике випробування не тільки для киян та всіх українців, а й для друзів наших менших. Зокрема, для мешканців Київського зоопарку. Як і люди, тварини повинні бути в теплі. Відсутність опалення в їхніх зимових помешканнях може призвести до хвороб і навіть смерті деяких видів. Сьогодні у столичному зоопарку теплопостачання забезпечують завдяки генератору, який під’єднали до котельні. Ще 2 приміщення, що не підключені до котельні, живлять від окремого генератора. Зоопарк готується пережити цю зиму, забезпечивши необхідні умови для його мешканців. Для горили Тоні, наприклад, встановили булеріан – сучасну дров’яну пічку, яка в умовах відсутності електроенергії, опалення та газу зможе обігрівати його житло. Тобто організували пункт обігріву для незламного Тоні», – написав Віталій Кличко.

Горила вже поважного віку. Тоні – 48 років. І не так давно він пережив складну операцію. Тому потребує особливого догляду та комфортних умов.

Загалом в зоопарку закупили 11 таких булеріанів, 15 буржуйок та придбають ще один великий генератор. Для відвідувачів Київзоо встановили акумуляторне освітлення, аби й при відключеннях світла можна було навідати тварин.

Цього року в Київському зоопарку, крім постійних мешканців, зимують ще 200 врятованих від війни звірів. Серед них: тигриця Даліла з приватного зоопарку Харкова, яку буквально виходили столичні фахівці, носухи та дикобрази з-під Херсона та інші тварини, яких привезли з окупованих територій та зон бойових дій.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]