Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко показав, як працював столичний зоопарк у перші місяці широкомасштабного вторгнення росії (+фото, відео)

17 липня 2022 року, 14:15

Мер Києва Віталій Кличко показав історію співробітниці столичного зоопарку, яка не полишила Київ і залишилася дбати про тварин у перші місяці широкомасштабного вторгнення росії. Відеоісторію Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці у Facebook.

«Продовжую розповідати про #ЛюдиТвогоКиєва. Про тих киян, які роблять все, аби наше місто ставало комфортною та гарною європейською столицею. Сьогодні – історія про дівчину, від чиєї роботи у перші місяці широкомасштабної агресії росії залежало життя мешканців Київського зоопарку. Це історія про 27-річну зоотехніка відділу копитних Київзоо Анастасію Горенко. Перші півтора місяці Анастасія працювала без вихідних та фактично жила у зоопарку. Пояснює, думок покинути Київ чи Україну, не було. Вона залишилася в зоопарку, аби дбати про тварин. А піклуватися було про кого – всім відомого слона Хораса, жирафів Джамбо і Джуто, антилоп, гуанако, бізонів і багатьох інших», – , – зазначив Віталій Кличко в дописі до відео.

Як розповів мер Києва, оскільки робітників не вистачало, дівчині доводилося працювати за декількох фахівців: слідкувати за раціоном, умовами проживання у вольєрах, станом здоров’я своїх вихованців, годувати тварин, прибирати. А також заспокоювати тварин після вибухів.

До речі, Київський зоопарк став притулком для тварин і з інших зоопарків країни, де їх перебування через бойові дії було небезпечним. Наприклад, до столиці переїхала тигриця Даліла з Харкова, мавпи та черепахи з приватної ферми з-під Києва. Також кияни, які виїжджали з міста, рятуючись від війни, передавали до KyivZoo своїх екзотичних папуг, змій, ящірок. Загалом столичний зоопарк допоміг врятувати 142 тварини.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]