Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко показав, як «розумні» технології допомагають в управлінні столицею (+фото, відео)

03 серпня 2020 року, 17:55

Мер Києва Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook відео про те, як «розумні» технології допомагають в управлінні столицею.

«Система smart city, яку Київ запровадив кілька років тому, зробила муніципальне управління більш ефективним та прозорим, а мешканцям міста надала багато зручних сервісів. Я переконаний, Київ повинен бути технологічним, сучасним і комфортним містом. І ми все для цього робимо», – зазначив у дописі до відео Віталій Кличко.

 

Зокрема, він продемонстрував роботу інтерактивної системи, за допомогою якої може контролювати процеси, що відбуваються в місті, не виходячи з робочого кабінету.

«Центр управління польотом – можна так назвати. Контроль різних сфер міста: транспорт, власність, бюджет, камери спостереження, медичні заклади. Усе це можна побачити на екрані в режимі реального часу. Наприклад, надходження і витрати з бюджету. Або – як відбувається електронний запис до лікарів. Ми також бачимо моніторинг звернень по лінії «15-51». Із цього кабінету, з офісу, я можу проконтролювати чимало процесів, що відбуваються в місті», – зазначив Віталій Кличко.

За його словами, кожна одиниця комунального громадського транспорту та спецтехніки обладнана GPS-трекерами. І можна онлайн відслідковувати, де на даний момент ця техніка знаходиться і яке завдання виконує.

Також до системи під’єднані всі майже 10 тисяч камер відеоспостереження, встановлені в рамках проекту «Безпечна столиця». З їх допомогою, підкреслив Віталій Кличко, вдалося розкрити чимало злочинів у місті.

Як «розумні» технології допомагають в управлінні столицею

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]