Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко показав, як вночі асфальтують Дарницьку площу

20 жовтня 2019 року, 10:16

Дорожники завершують основні роботи з асфальтування Дарницької площі. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. Він також оприлюднив відео процесу укладання нового дорожнього покриття.

 «Як і планували, дорожники завершують основні роботи з асфальтування Дарницької площі. Протягом двох останніх ночей там вклали 13,5 тисяч квадратних метрів верхнього шару покриття, – зазначив Віталій Кличко. – Гарантійний термін якості оновленої проїжджої частини – 5 років. Бо асфальт, який використовуємо – супер міцний, з високим вмістом щебню гірських порід. Він утворює кам’яний скелет, що не піддається деформаціям. Капітальний ремонт Дарницької площі останнього разу робили 33 роки тому! А це – один із найзавантаженіших транспортних вузлів Лівого берега, яким щоденно користуються тисячі автомобілістів», – підкреслив мер столиці.

Асфальтування Дарницької площі

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua