Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Протягом місяця місто презентує електронний квиток для проїзду в громадському транспорті»

27 вересня 2018 року, 20:00

Протягом місяця столична влада презентує електронний квиток для проїзду в громадському транспорті. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у спецпроекті «Персона грата» в ефірі «Українського радіо».

«Протягом місяця ми презентуємо електронний квиток – єдиний квиток для всіх видів комунального громадського транспорту міста. І ним буде дуже зручно користуватися», – сказав Віталій Кличко.

Він додав, що на сьогодні електронні системи контролю за проїздом у громадському транспорті – валідатори – вже закінчують встановлювати. Проте є ще певні технічні моменти, що будуть вирішені протягом місяця.

Віталій Кличко зауважив, що вартість перевезення громадським транспортом у Києві – одна з найнижчих в Європі. До того ж, комунальний громадський транспорт у місті є збитковим. Відтак, для належного його функціонування комунальні транспортні підприємства отримують дотації з міського бюджету.

«Підняття вартості проїзду було вимушеним кроком. Ми не можемо допустити банкрутства транспортної галузі. А нам потрібно купувати нові тролейбуси, автобуси, трамваї. Будувати нові дороги. На все це потрібні гроші. Це був непопулярний, але вимушений крок. Значна частина коштів від підняття вартості проїзду в громадському транспорті були спрямовані в основному на підняття заробітної платні працівникам цієї галузі, а також підуть на закупівлю нового рухомого складу», – зауважив міський голова.

Нагадаємо, що сьогодні «Київпастрансу» не вистачає майже 2,5 тисячі працівників, «Київському метрополітену» – близько півтисячі через низький рівень зарплатні.

За останніх чотири роки місто оновило парк громадського транспорту на 103 тролейбуси, 100 автобусів, 45 трамваїв та модернізувало 135 вагонів метрополітену.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua