Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Рішення про обрання місця обсервації для українців, що прибули з-закордону, ухвалювала не міська влада»

30 березня 2020 року, 20:23

Рішення про обрання місця обсервації для українців, що прибули в столицю з-закордону, ухвалювала не міська влада. Питанням повернення людей спецрейсами займається Міністерство інфраструктури. І куди розселяти людей вирішували структури державного рівня. Про це, в ефірі телеканалу «Україна 24», заявив мер Києва Віталій Кличко.

«Питанням обсервації людей, що прибули авіарейсами вчора і сьогодні, займалася не столиця. Людей повертало не місто. І до нас з приводу їх розміщення не зверталися, – сказав Віталій Кличко. – Якщо ж буде така необхідність, Київ підготовлений. В Чорнобильській лікарні на Лісовому масиві у нас є 200 ліжок, де можемо розміщати киян на обсервацію. Мешканці міста за це не платитимуть.

Мер столиці зазначив, що готель «Козацький», в який сьогодні заселили людей на обсервацію, не перебуває в комунальній власності.

«Розумію побоювання киян. Готель «Козацький», куди поселили людей на обсервацію, знаходиться в самому центрі столиці – на Майдані Незалежності. В цій ситуації ми не впливали на рішення державних органів. Зі свого боку я можу оцінити такі дії як нелогічні», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]