Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Роботи із заміни зношених труб системи теплопостачання у столиці вже розпочалися»

15 березня 2019 року, 18:23

Роботи із заміни зношених труб системи теплопостачання у столиці вже розпочалися. Загалом, цього року планують замінити близько 100 кілометрів труб. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Київ».

Віталій Кличко наголосив, що в процесі розробки концепції реформування системи теплопосточання у столиці брали участь іноземні фахівці, які знаються на вирішенні подібних проблем.

«У Києві десятки тисяч кілометрів комунікацій. Є ділянки тепломереж, де труби треба було міняти ще 30-40 років тому. Але ніхто цього не робив! – наголосив Віталій Кличко. – Ми цю роботу ми вже почали. Усі пам’ятають, що було на початку опалювального сезону 2018 року, коли Київ місцями нагадував долину гейзерів. Але, зазначу, план оновлення системи теплопостачання у нас є і вже цього року буде замінено близько 100 кілометрів труб на найпроблемніших ділянках».

Віталій Кличко зазначив, що мережа комунікацій у столиці перебуває у вкрай занедбаному стані, адже кошти в її оновлення не вкладали десятиліттями. І тепер на повну модернізацію системи потрібен час та великі фінансові інвестиції.

Нагадаємо, минулого року Київ припинив угоду із приватною компанією «Київенерго». Через 17 років місто повернуло в управління громади 2,6 тисяч кілометрів теплових мереж, ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6, сміттєспалювальний завод «Енергія», майже дві сотні котельних та станцій теплопостачання.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua