Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко розповів, на скільки заповнені київські лікарні, що приймають хворих на коронавірус

06 липня 2020 року, 12:08

Медзаклади столиці, де лікують хворих на COVID-19, заповнені на 39 відсотків. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Заповненість ліжок у лікарнях, де лікують хворих на коронавірус, сьогодні становить 39 відсотків. Це, нагадаю, у медзакладах першої хвилі – у  восьми лікарнях та 2 пологових будинках, де загалом ми підготували майже 900 місць. Іще 800 ліжок підготовлені в лікарнях другої хвилі», – сказав Віталій Кличко.

Також мер звернувся до мешканців столиці: уважно ставитися до свого здоров’я та здоров’я людей, які поруч.

«Я не втомлюся звертатися до всіх: не будьте легковажними! Вірус ближче і небезпечніше, ніж може здатися. І ми сьогодні робимо все, щоб врятувати здоров’я і життя киян. Допоможіть нам! Не нехтуйте елементарними правилами. Дотримуватися їх не складно. Пам’ятайте про це», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua