Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Ще в одному гуртожитку столиці виявили хворого на коронавірус»

05 травня 2020 року, 12:16

Іще в одному гуртожитку столиці – на вулиці Борщагівській – виявили хворого на коронавірус. Він зараз лікується на самоізоляції поза межами гуртожитку. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Вчора, вже ввечері, виявили хворого в гуртожитку на вулиці Борщагівській. Він зараз лікується на самоізоляції поза межами гуртожитку. 9-ти особам, що контактували з інфікованим, зробили ПЛР-тести та забезпечили медичний нагляд», – зазначив Віталій Кличко.

Він також розповів про ситуацію в двох інших гуртожитках Києва, де минулого тижня виявили хворих на коронавірус. 

В одному з них зафіксували 5 випадків. Із них 4 особи лікуються в стаціонарі Олександрівської лікарні. Одна людина – на самоізоляції поза межами гуртожитку. А в приміщенні гуртожитку сьогодні на карантині перебуває 121 людина. Там посилили заходи з дезінфекції. Медики постійно оглядають мешканців гуртожитку. Також виявлені всі, хто контактував з хворими.

«У другому гуртожитку, про який ми повідомляли, і який теж закрили на карантин, –  один випадок захворювання на коронавірус. Людина перебуває на режимі самоізоляції. Загальна кількість зареєстрованих мешканців гуртожитку – 317 осіб. Також встановлене коло людей, які мали контакти з хворим», – наголосив мер столиці.

За його словами, в усіх приміщеннях загального користування – в коридорах, на сходових клітинах, у холах гуртожитку – здійснили заходи із дезінфекції. І щодня там відбувається санобробка. Контролюючі органи відслідковують ситуацію.

«Хочу зазначити, що не всі мешканці столичних гуртожитків розуміють необхідність самоізоляції у разі виявлення в їх гуртожитках хворих. І намагаються вийти в магазин або в особистих справах. Тим самим ставлять під загрозу не тільки своє здоров’я та життя, а й життя своїх сусідів. Бо в гуртожитках люди постійно перебувають в контакті. І там хвороба може поширюватися дуже швидко», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]