Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «За перші дні «Дитячий садок онлайн» відвідали майже 100 тисяч користувачів»

05 травня 2020 року, 12:15

За перші дні «Дитячий садок онлайн» на сайті Освітнього хабу міста Києва відвідали майже 100 тисяч користувачів. Половина з них – мешканці інших областей та з-за кордону. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Чимало іноземних ЗМІ написало про проект «Дитячий садок онлайн», що запустила столиця в рамках Віртуальної платформи емоційної підтримки. Загалом, тільки за перші дні «Дитячий садок онлайн» на сайті Освітнього хабу міста Києва, відвідали майже 100 тисяч користувачів. Із них – трохи більше половини – кияни. Інші користувачі – з усіх регіонів України і, навіть, із США, Німеччини, Італії, Польщі», – підкреслив Віталій Кличко.

Він зазначив, що кожен день, окрім вихідних та свят, діти можуть брати участь у цікавих заняттях. Це, зокрема: казка-йога, англійська мова, розвиваючі заняття – малювання, математика, ліпка та інші.

«А в соціальних мережах Facebook та Instagram стартував челендж #вдячнібатьки. Де батьки викладають відео та фото, як їхні діти займаються в «Дитячому садку онлайн». Я дякую всім небайдужим людям, фахівцям, які долучились до цього проекту. І допомагають дітям розвиватись, а батькам – урізноманітнити дозвілля дітей під час карантину. «Дитячий садок онлайн» став популярним соціальним проектом», – наголосив Віталій Кличко.

Він нагадав, що платформа емоційної підтримки працює на базі Моніторингового центру з протидії COVID-19, який створила столиця.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]