Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Шевченко – це символ боротьби за Україну та її народ, за правду і справедливість. І ця боротьба досі триває»

09 березня 2016 року, 11:08

Мер Києва Віталій Кличко разом з українськими урядовцями та політиками взяв участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку з нагоди 202-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря. Також участь у заході взяла заступник голови КМДА Ганна Старостенко.

«Тарас Шевченко – це символ боротьби за правду і справедливість, за Україну та її народ, його свободу і кращу долю. Творчість Кобзаря пробуджувала національну свідомість і гідність, і сьогодні надихає мільйони українців-патріотів. Цінності, які сповідував великий поет – вільне життя, єднання народу, незалежність України, – сьогодні як ніколи актуальні. І наша боротьба триває. Шевченко вірив у волелюбний дух українського народу і його перемогу. І ми обов'язково переможемо», – підкреслив Київський міський голова.  

Мер також зазначив, що сьогодні у всіх київських школах перший урок був присвячений Тарасу Шевченку та пройшов під гаслом «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!».

Більше фото події у галереї

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua