Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Школи та садочки столиці і надалі працюють за визначеним регламентом»

25 вересня 2020 року, 12:15

Школи та дитячі садочки столиці і надалі працюють за визначеним регламентом. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, коментуючи інформацію про те, що місто з 1 жовтня нібито збирається закрити навчальні заклади на карантин.

«Ця інформація не відповідає дійсності. Підкреслю: школи та садочки і надалі працюють за визначеним регламентом. На карантин закривають тільки ті заклади чи окремі класи та групи, де виявили хворих. На сьогодні в місті закриті на карантин 6 шкіл через випадки захворювання серед вчителів. У 126-ти школах перевели на самоізоляцію та дистанційне навчання загалом 296 класів, де є хворі учні», – повідомив Віталій Кличко.

Він зазначив, що всього хворих на коронавірус школярів у Києві – 331. Також хворіють 174 педагоги.

«У дитячих садочках, через виявлені випадки вірусу, тимчасово закриті 22 групи. Один садок – у Печерському районі – закритий на карантин. Наповненість дітей у дитячих садках сьогодні – понад 56 відсотків», – сказав Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]