Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Столичні освітяни отримають щеплення вакциною Pfizer. А в вихідні знову працюватиме Центр вакцинації на базі Міжнародного виставкового центру

04 червня 2021 року, 12:29

Наступними вихідними у столиці знову працюватиме Центр вакцинації на базі Міжнародного виставкового центру. Про це Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Цими вихідними, як і минулими, на базі Міжнародного виставкового центру продовжить роботу Центр вакцинації від COVID-19. Тільки минулими вихідними першу дозу вакцини там отримали майже 3,5 тисячі людей. У Центрі вакцинації щеплення киянам роблять вакциною CoronaVac, яку надало Міністерство охорони здоров’я. Ми врахували досвід вакцинації минулими вихідними. І, щоб не було черг, розмежуємо потоки людей, які прийдуть цієї суботи та неділі. Перший потік – ті, хто зареєструвався у додатку «Дія» та отримав СМС-повідомлення із запрошенням на вакцинацію. І другий – кияни, які зареєстровані в додатку, але запрошення не отримали», – сказав Віталій Кличко.

Запрошені мають показати СМС-повідомлення з датою, часом та номером вакцинальної бригади. У випадку запізнення – можна буде отримати щеплення в порядку «живої черги».

«Зазначу також, що цього тижня місто отримало від МОЗ вакцину Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech для щеплення працівників освітньої сфери та ревакцинації – 125 тисяч доз. І в середу для освітян почали працювати 17 пунктів вакцинації в усіх районах міста. Фахівці Держпродспоживслужби спільно з керівництвом навчальних закладів та працівниками районних секторів охорони здоров’я налагодили процес вакцинації у пунктах. На сьогодні в них щеплення отримали майже 4800 працівників освітньої сфери», – повідомив Віталій Кличко.

Він зазначив, що керівникам освітніх закладів треба подати дані про охочих щепитися до районного відділу освіти. Після цього їх телефоном запросять на вакцинацію.

Загалом у столиці вже вакцинували понад 136 тисяч людей. Із них 2 дози вакцини отримали майже 16,5 тисячі киян. Це переважно – медики, соціальні працівники, вчителі, залучені до проведення ЗНО, паралімпійці та маломобільні громадяни.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]