Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Створення муніципальної поліції у Києві дозволить громаді ефективно впливати на роботу поліцейських»

07 жовтня 2016 року, 20:54

Києву потрібна муніципальна поліція. І вона, на відміну від кримінальної поліції, яка знаходиться у вертикалі МВС, має підпорядковуватися громаді міста. Це дозволить мешканцям столиці контролювати роботу поліцейських, а самим правоохоронцям – ефективно працювати, аби у місті був порядок. Про це в інтерв’ю телеканалу «Київ» заявив мер столиці Віталій Кличко.

«Створення муніципальної поліції – це впровадження світового досвіду. Муніципальна поліція дуже ефективно працює в багатьох країнах світу. Її співробітники наводять лад на вулицях міста, зокрема, займаються дотриманням правопорядку, питаннями неналежного паркування, евакуації автомобілів та штрафами», – наголосив Віталій Кличко.

Мер міста зауважив, що муніципальна поліція повинна підпорядковуватися громаді, на відміну від кримінальної поліції, яка знаходиться у вертикалі МВС. «І наше завдання зробити так, аби робота поліції у Києві була ефективною. Громада має впливати на поліцію, яка повинна професійно та якісно виконувати свої обов’язки, аби у місті був порядок», – зазначив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua