Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «У Києві вже 132 особи, хворих на коронавірус. Тільки за минулу добу – 25»

01 квітня 2020 року, 12:10

Уже 132 особи в Києві мають підтверджений діагноз захворювання на COVID-19. Тільки за минулу добу кількість хворих киян збільшилася на 25. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Не хочу вас лякати, але динаміка розповсюдження вірусу в столиці – невтішна. Кількість киян, що захворіли на COVID-19, за минулу добу збільшилася на 25 людей! Загалом у столиці 132 підтверджених випадки захворювання на коронавірус», – сказав Віталій Кличко.

За словами мера, з 25-ти нових хворих: 12 чоловіків віком від 23 до 71 року та 12 жінок – від 21 до 80 років. І одна дитина – дівчинка, якій трохи більше року. З 25 хворих госпіталізували 15 киян. В Олександрівську лікарню – чотирьох, в міську лікарню № 4 – семеро пацієнтів, у лікарню № 9 – трьох осіб і ще одного хворого – у клінічну лікарню№ 3.

Інші 10 хворих лікуються вдома, на самоізоляції, під контролем лікарів.

«Більше половини киян, у яких діагноз підтвердився за минулу добу, за межі України останнім часом не виїжджали. Тобто були інфіковані в Україні. Це означає, що вірус розповзається і охоплює місто», – додав Віталій Кличко.

Він висловив переконання, що міська влада вчасно запровадила обмежувальні заходи. Попри те, що багатьом киянам це не до вподоби.

«Якби ми цього не зробили раніше і ще почекали б, сьогодні картина була б зовсім іншою. Усім «не вірю в загрозу – і це не про мене» скажу: спустіться на землю! Припиніть вештатися містом, ігноруючи обмеження, які запроваджені, щоб вас врятувати!» – наголосив Віталій Кличко.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua