Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: В столиці підключено до опалення вже 60% житлового фонду

28 жовтня 2022 року, 17:08

У столиці підключено до опалення вже близько 60% усього житлового фонду. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Київ».

«Місто, за технологічним графіком, запускає централізовану систему опалення, щоб максимально економити електрику, щоб люди зменшили використання електрообігрівачів. Адже країна живе в умовах аварійних відключень електроенергії. На сьогодні у Києві підключено до опалення десь 60% усього житлового фонду», – сказав Віталій Кличко та додав, що в столиці – найбільша тепломережа в Європі.

Зокрема, до опалення підключені близько 80% житлових будинків, що обслуговують комунальні керуючі компанії. Цей показник менший у будинках ОСББ, ЖБК, інвестиційних і становить поки 20%. Бо багато правлінь таких будинків вирішили відкласти початок опалювального сезону до 1 листопада.

Загалом місто провело ретельну підготовку до зими навіть в умовах воєнного стану та дефіциту коштів. Придбали резервне паливо, на 10% збільшили потужності міських аварійно-рятувальних служб для оперативної ліквідації аварій, на випадок надзвичайних ситуацій розроблені плани реагування.

Нагадаємо, у столиці розпочали опалювальний сезон із 20 жовтня, враховуючи похолодання та необхідність зменшити навантаження на систему електропостачання. 7 жовтня розпочали опалювальний сезон для закладів соціальної сфери – лікарень, шкіл, садків та інших установ сфери за індивідуальними заявками керівників закладів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]