Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: В столиці сьогодні завершилася остання сесія Зовнішнього незалежного оцінювання

15 червня 2021 року, 17:37

Сьогодні в столиці завершилася остання сесія Зовнішнього незалежного оцінювання. Свідоцтво про повну загальну середню освіту отримають 18,5 тисячі випускників 11-х класів київських шкіл. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко і привітав випускників, які успішно склали ЗНО.

«15 червня тестуванням з географії завершилася основна сесія Зовнішнього незалежного оцінювання. Свідоцтво про повну загальну середню освіту отримають 18,5 тисяч випускників 11-х класів столичних шкіл. А 27 тисяч випускників 9 класів вже отримали документи про освіту та визначаються, де навчатимуться далі. До перших класів на наступний навчальний рік вже зараховано понад 29 тисяч дітей. І в столичних школах ще є 3 тисячі вільних місць для першачків. До дитячих садочків же зарахували майже 19 тисяч дітей. У садочках Києва цього року ще 9 тисяч вільних місць», – зазначив мер столиці.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua